Obóz Rabka 2005

To już ósmy obóz Wspólnoty , wakacje roku 2005. Aż trudno wyobrazić sobie wakacje bez wspólnego letniego wyjazdu, który stanowi pewnego rodzaju zwieńczenie całorocznych spotkań.


 

Rabka- miejscowość przyjazna zwłaszcza dzieciom, okazała się wymarzonym miejscem również dla nas. Ośrodek "Kresówka", w którym zamieszkaliśmy to nie tylko przytulne pokoje, smaczne posiłki, ale również piękny teren rekreacyjny z placem zabaw, kortem tenisowym i boiskiem do siatkówki, co staraliśmy się maksymalnie wykorzystać (niektórych gra pochłonęła do tego stopnia, że potrzebna była pomoc miejscowego ortopedy...). Z jeszcze większą radością odwiedzaliśmy wesołe miasteczko "Rabkoland", gdzie pewne karuzele cieszyły się szczególną popularnością (w myśl zasady: im mocniej trzęsie i szybciej kręci tym lepiej). Niewątpliwą atrakcją był wieczór, kiedy przed domem stanęła ścianka wspinaczkowa, chętnych do wejścia oczywiście nie zabrakło.

Dzięki hojności sponsorów mieliśmy w tym roku możliwość odbycia całej masy autokarowych wycieczek m.in. do Zakopanego, Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Wisły i w Pieniny - czyli w miejsca, których nikomu reklamować nie trzeba.

Każdy dzień obozu rozpoczynaliśmy i kończyliśmy wspólną modlitwą dziękując Panu Bogu za dar wspólnoty i czas, który został nam ofiarowany, by się wzajemnie ubogacać.